Współdzielona przestrzeń managerska

WSPÓŁDZIELONA PRZESTRZEŃ MANAGERSKA

Dynamiczne spotkania zespołu zarządzającego projektem bezpośrednio z przełożonym skracają czas pracy nad danym projektem. W przestrzeni tej nacisk kładziony jest na bezpośredni kontakt z decydentem i szybkie konsultacje wewnątrz zespołowe na miejscu, ale i poza biurem. Dzięki odpowiedniej technologii płynna wymiana informacji możliwa jest również w formie spotkań hybrydowych Microsoft Teams.

KOMPONENTY

PORTS STÓŁ WIELOZADANIOWY

PORTS STÓŁ WIELOZADANIOWY

PORTS oznacza inspirującą i produktywną współpracę. Trzy uzupełniające się linie produktów tej kolekcji odzwierciedlają wysokie standardy współczesnego przywództwa wspierającego hybdyrdową pracę zespołową.

Stół PORTS jest jednocześnie stołem konferencyjnym, projektowym jak i niezwykle wielofunkcyjnym biurkiem managerskim. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości, umożliwia płynne przejście z klasycznej pozycji siedzącej do spotkania odbywającego się na stojąco. Funkcja tego elementu może być zatem elastycznie dostosowana do potrzeb, a zainstalowana na nim nowoczesna technologia w postaci onitora na ruchomym ramieniu, kamery i głośnika, wspiera hybdyrową pracę opartą na wideokonfernecjach.

PORTS REGAŁ MULTIMEDIALNY

PORTS REGAŁ MULTIMEDIALNY

PORTS oznacza inspirującą i produktywną współpracę. Trzy uzupełniające się linie produktów tej kolekcji odzwierciedlają wysokie standardy współczesnego przywództwa wspierającego hybdyrdową pracę zespołową.

Regał PORTS może być używany jako przemyślany element dzielący przestrzeń funkcjonalnie, ale i estetycznie wizualnie. Rozwiązanie to zapewnia doskonałe możliwości udziału w wideokonferencjach zarówno dla jednostki, jak i wiekszego zespołu specjalistów. Przestrzenie do pracy i spotkań znajdujące się w jednym pomieszczeniu, w jednej strefie, wymagają obecności elementów multifunkcjonalnych ze względu na oszczędność miejsca czy elastyczność nowoczesnej przestrzeni biurowej. Regał Ports jest dosoknałym, uniwersalnym miejscem do przechowywania, który może być używany jako szafa z lodówką i lustrem oraz półkami na dokumenty czy literaturę z możliwością rozszerzenia tych prostych funkcji o możliwość wykorzystania go w celach mutlimedialnych jako zintegrowany z tablicą do pisania lub ekranem oraz niezbędną technoligą audio przystosowaną do komforotwych spotkań hybdrydowych.

PORTS FOTEL Z ZESTAWEM MULTIMEDIALNYM

PORTS FOTEL Z ZESTAWEM MULTIMEDIALNYM

PORTS oznacza inspirującą i produktywną współpracę. Trzy uzupełniające się linie produktów tej kolekcji odzwierciedlają wysokie standardy współczesnego przywództwa wspierającego hybdyrdową pracę zespołową.

Zestaw PORTS Task Lounge to połączenie wygodnego i ergonomicznego fotela, praktycznego blatu i panela akustycznego z wbudowanymi mediami, a więc kompletne miejsce pracy. Łączy ono w sobie najwyższy komfort i niezwykłą funkcjonalność niezbędną w hybrydowym podejściu do pracy biurowej. Dzięki unikalnej regulacji nachylenia siedziska, fotel aktywnie wymusza poprawną postawę i umożliwia płynną zmianę zrelaksowanej i pasywnej pozycji na poprawną, niezbędną do zdrowej pracy na laptopie w pozycji siedzącej. Zestaw PORTS Task Lounge, zaaranżowany jako sala konferencyjna, promuje spotkania i interakcje bez stołu konferencyjnego z zachowaniem odpowiedniej wygody i odprężającej atmosfery. Kompozycja kilku modułów definiuje nowy typ sali konferencyjnej, w której własny mikrokosmos odgrywa elementarną rolę.

Jabra Speak2 75

Jabra Speak2 75

Zaawansowany profesjonalny zestaw głośnomówiący o doskonałej jakości dźwięku.

Zestaw głośnomówiący Speak2 75 został zaprojektowany z wykorzystaniem rewolucyjnych rozwiązań audio dostosowanych do pracy hybrydowej, wirtualnych spotkań i stylu życia w podróży. Dzięki zaawansowanemu szerokopasmowemu dźwiękowi, precyzyjnym mikrofonom i technologii, która uwydatnia głos, salą konferencyjną może być pokój konferencyjny, salon lub przyczepa kempingowa na plaży. Oferuje on wysokiej jakości dźwięk z pełnym dupleksem. To jedyny zestaw głośnomówiący w tej klasie posiadający specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu. 360-stopniowy pierścień świetlny informuje użytkowników o tym, jak dobrze ich głos jest wychwytywany przez mikrofony, co daje im pewność prawdziwego profesjonalizmu niezależnie od tego gdzie pracują. Ta inteligentna technologia utrzymuje naturalny przebieg rozmowy, jak podczas spotkania twarzą w twarz.

Jabra Evolve2 65 Flex

Jabra Evolve2 65 Flex

Najbardziej przenośny profesjonalny zestaw słuchawkowy z najlepszą w swojej klasie aktywną redukcją hałasu

Evolve2 65 Flex to profesjonalny zestaw słuchawkowy z elastycznymi funkcjami ułatwiającymi pracę, w tym najlepszą w tej klasie hybrydową aktywną redukcją hałasu (ANC), mikrofonami z funkcją redukcji hałasu i rewolucyjną technologią Jabra Air Comfort, która pomaga utrzymać koncentrację i gwarantuje wygodę wszędzie i przez cały czas. Aby zapewnić maksymalną elastyczność model ten ma wyjątkową konstrukcję typu „fold-and-go” ze składanym pałąkiem i zmniejszonymi nausznikami. Wyposażony jest w diodę zajętości z widocznością 360 stopni i jest certyfikowany dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom. Użytkownicy mogą być spokojni o całodzienną pracę i rozrywkę, ponieważ zestaw zapewnia do 32 h słuchania muzyki i do 20 h rozmów przy wyłączonym ANC.

50" monitor wielkoformatowy NEC ME501

50″ monitor wielkoformatowy NEC ME501

Monitor wielkoformatowy 50″ do lobby firmowego, showroomu lub sali konferencyjnej.

NEC MultiSync® ME501 – monitor do lobby firmowego, showroomu lub sali konferencyjnej. NEC ME501 to 50” profesjonalny ekran do zastosowań digital signage w mniejszych biurach i korporacjach, w handlu detalicznym czy restauracjach szybkiej obsługi. Urządzenie zaprojektowane do pracy w trybie 18/7 wyświetla treści za pomocą odtwarzacza multimedialnego NEC RPi lub Intel® SDM. Oferuje swobodę instalacji w orientacji pionowej lub poziomej i szerokie opcje połączeniowe, jak i możliwości sterowania.

Oprawa stojąca Vivaa.free

Oprawa stojąca Vivaa.free

Stylowa oprawa stojąca, odtwarzająca cykl dnia.

Po raz pierwszy sprawdzone Visual Timing Light (VTL) do odtwarzania światła dziennego zostało zintegrowane w przytulnej oprawie wolnostojącej. VIVAA.free oferuje biodynamiczne światło wspierające wydajność w ciągu dnia i poprawiające jakość snu w nocy. Wolnostojąca oprawa jest natychmiast gotowa do użytku i można ją elastycznie wkomponować we wszystkie pomieszczenia mieszkalne i robocze. Wysokiej jakości detale sprawiają, że VIVAA jest eleganckim elementem wyposażenia wnętrz. Jako doskonały dodatek do architektury wnętrza można wybrać dwie wersje: przytulną oprawę z drewnianymi nogami lub raczej nowoczesną z metalową podstawą. To moje światło! Natychmiast gotowa do użycia dzięki Plug & Light. Alternatywnie wyposażona w VTL (autonomiczny). Dodatkowe wzory kloszy na życzenie. Możliwość ściemniania. Ekonomiczna dzięki wysokiej efektywności energetycznej. Strumień świetlny: 7000 lm. Wydajność świetlna do 88 lm/W. Temperatura barwowa 2 700K – 6 500K, 2700K + 4000K VTL lub 3 000 K. Odwzorowanie barw Ra > 90. Zgodność z wymogami normy EN 60598-1.

microsoft teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • Oprawa stojąca Vivaa.free
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • 50″ monitor wielkoformatowy NEC ME501
  Producent: SHARP/NEC

  Strona produktu

 • PORTS REGAŁ MULTIMEDIALNY
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • MICROSOFT TEAMS
  Producent: Microsoft

  Strona produktu

 • Zestaw słuchawkowy Evolve2 65 Flex
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • PORTS FOTEL Z ZESTAWEM MULTIMEDIALNYM
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • Kamerka PanaCast 20
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Zestaw głośnomówiący Speak2 75
  Producent: Jabra

  Strona produktu