Partnerzy

Nasi Partnerzy

Początek

Potrzeba posiadania efektywnego i działającego bezproblemowo środowiska pracy w warunkach nowej normalności stanowi istotny element współczesnego miejsca pracy. Chcąc ją zrealizować liderzy rynkowi działający w branży biurowej – od producentów mebli, rozwiązań wideokonferencyjnych i technologii sprzętowych, po dostawców usług – postanowili nawiązać partnerstwo i stworzyć doskonale przemyślane środowisko pracy hybrydowej. W tym celu przebudowali i zmodyfikowali istniejące pomieszczenia w taki sposób, abyś Ty i Twoi współpracownicy – zarówno stacjonarni, jak i zdalni – mogli współpracować w tej samej przestrzeni bez obaw o dzielące Was bariery czy odległości.

Synergia we współtworzeniu przestrzeni pozwala nam holistyczne podejście do dzisiejszych potrzeb i rekomendacje spersonalizowanych rozwiązań.

Bene

Bene jest międzynarodowym ekspertem specjalizującym się w projektowaniu i urządzaniu nowoczesnych biur i środowisk pracy. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 225 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata.

Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.

Jabra

Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio i wideo należąca do duńskiej firmy GN Group. W jej portfolio znajdują się produkty dedykowane do współpracy profesjonalnej – stworzone z myślą o wzmocnieniu pozycji jej klientów i bezpieczeństwie. Innowacyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania Jabra to efekt pionierskiej pracy realizowanej przez 150 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie tworzyć zintegrowane narzędzia komunikacyjne dla biznesu, firm z sektora call center, biur i współpracy, które pomagają profesjonalistom pracować efektywniej z dowolnego miejsca; a także bezprzewodowe słuchawki true wireless, które pozwalają konsumentom cieszyć się znakomitą jakością połączeń, muzyki oraz multimediów. Produkty biznesowe Jabra świetnie wpisują się w nowe czasy pracy zdalnej i hybrydowej. Współpraca na odległość wykorzystująca technologię audio i wideo marki Jabra jest znacznie bardziej efektywna, bezpieczna i ułatwiająca uczestnictwo na równych zasadach dla każdego uczestnika.

Lenovo

Lenovo to globalna firma technologiczna o przychodach 70 mld USD, zajmująca 171 miejsce w rankingu Fortune Global 500, zatrudniająca 75 000 osób na całym świecie i obsługująca miliony klientów każdego dnia na 180 rynkach. Skupiając się na śmiałej wizji dostarczania inteligentnych technologii dla wszystkich, Lenovo wykorzystało swój sukces jako światowego lidera w dziedzinie komputerów osobistych poprzez ekspansję na nowe obszary wzrostu, takie jak infrastruktura, telefonia komórkowa, rozwiązania i usługi. Ta transformacja wraz ze zmieniającymi świat innowacjami Lenovo buduje bardziej integracyjne, godne zaufania i zrównoważone społeczeństwo cyfrowe dla każdego i wszędzie. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram oraz odwiedzania naszej witryny internetowej //www.lenovo.com/.

Microsoft

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

Microsoft konsekwentnie zmienia sposób, w jaki ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią, a także czerpią z czasu wolnego i komunikują się za pomocą technologii. Jako lider w obszarze cloud computingu, firma nieustannie tworzy nowe usługi i rozwiązania chmurowe oraz mechanizmy AI, które pomagają w transformacji instytucji, przedsiębiorstw oraz całych gałęzi gospodarki.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez blisko 500 menedżerów i specjalistów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów firmy w cyfrowej transformacji.

Sharp NEC Display Solutions

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Oferta firmy skierowana jest głównie do odbiorców biznesowych. Japoński producent od lat szczyci się opinią innowatora i posiada najszersze portfolio produktów do wyświetlania obrazu na rynku.

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Oferta firmy skierowana jest głównie do odbiorców biznesowych. Japoński producent od lat szczyci się opinią innowatora i posiada najszersze portfolio produktów do wyświetlania obrazu na rynku.

Wiele innowacji, patentów i milowych kroków w historii Sharp/NEC wywarło trwały wpływ na rynek rozwiązań do wyświetlania obrazu.

Waldmann

Każdy, kto ma siedzibę w Schwarzwaldzie, musi świecić bardzo jasno, aby zostać zauważonym. Od 90 lat, tutaj w Villingen Schwenningen, budujemy jedne z najlepszych systemów oświetleniowych na świecie. Ale dla nas światło nie jest celem samym w sobie. Nasze światło ma służyć. Aby pracować. Tworzyć. Poszerzać horyzonty. By budzić ludzi. Aby kontrolować hormony. Maksymalna jakość i optymalna przyjazność dla użytkownika nie są celami samymi w sobie. Zapewniają one, że ludzie mogą robić to, co chcą robić. I dzięki najnowocześniejszej niemieckiej technologii robić to tak dobrze, jak to tylko możliwe. Tylko wtedy jesteśmy zadowoleni.

Colliers

Colliers Define to platforma zintegrowanych usług Colliers w Polsce – globalnego lidera w sektorze nieruchomości i inwestycji.

Jesteśmy konsultantami, architektami, projektantami i inżynierami. Transformujemy budynki i wnętrza komercyjne w jednym, całościowym procesie – od doradztwa w obszarze strategii funkcjonalnej i potrzeb użytkowników, przez projektowanie architektoniczne, po realizację w formule design & build. Dzięki naszemu wielowymiarowemu podejściu kształtujemy środowiska przyjazne dla ludzi i działające dla biznesu.

Odwiedź define.colliers.pl i dowiedz się więcej.

Hays

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 50 lat, Hays posiada 254 biura. Łącznie pracuje w nich 12.100 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Świadczymy dopasowane do wymagań klientów usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, pozyskując najlepszych kandydatów do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Portfolio naszych usług obejmuje ponadto Executive Search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) oraz konsulting HR.

SONTE

Wszystko zaczęło się w 2014 r. w przydomowym garażu. Firma SONTE powstała dzięki wsparciu 459 osób na platformie Kickstarter, które wyraziły chęć wsparcia naszego projektu. Od tamtego czasu prowadzimy Rewolucję w zarządzaniu prywatnością.

Każdy etap historii SONTE to osobna opowieść o wytrwałości, wzajemnym wsparciu, pokonywaniu przeszkód i odwadze w dążeniu do celu. Chociaż nie raz spotkaliśmy się z trudnościami, z każdej sytuacji wyciągnęliśmy ważne lekcje, które pozwoliły nam się rozwijać i doskonalić naszą technologię.

Każdy etap historii SONTE to osobna opowieść o wytrwałości, wzajemnym wsparciu, pokonywaniu przeszkód i odwadze w dążeniu do celu. Chociaż nie raz spotkaliśmy się z trudnościami, z każdej sytuacji wyciągnęliśmy ważne lekcje, które pozwoliły nam się rozwijać i doskonalić naszą technologię.

Inteligentna Folia SONTE to nowoczesne rozwiązanie, które maksymalizuje wydajność w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie nowoczesną przestrzeń biurową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomagamy zapewnić prywatność wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze szkłem w każdej jego postaci. W ułamku sekundy zmienicie okna, ściany szklane czy szkła fasadowe z przeźroczystych na matowe.

SONTE sprawdzi się również w domu, gdzie zapewniając intymność zwiększy wygodę codziennego życia.

Aby żyło się nowocześniej, wygodniej i bezpieczniej.

Jako Retro-Fit folia ciekłokrystaliczna może zostać zainstalowana na każdym etapie realizacji projektu. Bez potrzeby dodatkowych remontów czy kucia ścian folia SONTE stanie na straży prywatności!

Bądź częścią REWOLUCJ! Wybierz SONTE!

Exclusive Networks

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 150 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud. Firma działa w unikatowym modelu „local sale, global scale”. Zapewnia on wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz stabilny rozwój w globalnych strukturach, a jednocześnie niezależność, bliskość z partnerami, bezpośrednie wsparcie handlowe i techniczne, świadczone przez osoby, doskonale znające rynek lokalny i posługujące się ich językiem.

Exclusive Networks Poland zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, Cloud i Data Center, rozwiązań przemysłowych i IoT, systemów AV oraz Digital Signage, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer