Strefa spotkań nieformalnych

STREFA SPOTKAŃ NIEFORMALNYCH

Idealnym miejscem na nieformalne i spontaniczne spotkania jest część wypoczynkowa, która wyróżnia się na tle pozostałych obszarów biura przede wszystkim atmosferą. Sofy i elementy akustyczne zapewniają odprężającą i zachęcającą do współpracy atmosferę. Wymiana informacji wraz z pracą hybrydową i połączeniami wideo odbywa się bez „bariery” stołu. To miejsce zachęca do wstępnej burzy mózgów lub krótkich sesji koordynacyjnych w ramach projektów zespołowych.

KOMPONENTY

NOOXS SYSTEM ŚCIANEK MOBILNYCH

NOOXS SYSTEM ŚCIANEK MOBILNYCH

Elastyczny i modułowy system ścianek wolnostojących do tworzenia miejsc typu nisza/alkowa, umożliwiających oganizację szybkich spotkań hybrydowych w otwartej przestrzeni.

System modułowych ścianek NOOXS pozwala tworzyć dowolne przestrzenie typu nisze/alkowy otwarte od góry. Wykorzystywane są one jako miejsca do współpracy i hybrydowej pracy zespołowej w otwartej przestrzeni biurowej. Mozliwość tworzenia inteligentnych układów miejsc pracy i dobra akustyka są tu decydującymi czynnikami w szybkim tworzeniu produktywnego i przyjemnego środowiska pracy w koncepcji otwartego biura. System NOOXS oferuje zatem elastyczną i modułową opcję tworzenia stref funkcjonalnych i obszarów na otwartej przestrzeni.

TIMBA HOKER OBROTOWY

TIMBA HOKER OBROTOWY

Siedzisko wysokie TIMBA daje możliwości pracy na wyższym poziomie z pełnąswobodą ruchów.

Stołek barowy TIMBA nadaje innego wymiaru spotkaniom biurowym. Okrągłe obrotowe siedzisko tego wysokiego siedziska zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas hybrydowej pracy projektowej i aktywnej dyskusji. Model ten zyskuje na designie poprzez wykonanie z litego drewna, który ociepla biurową atmosferę i wprowadza bardziej domowy klimat. Opcjonalne oparcie z tworzywa sztucznego dodatkowo wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa w momencie bardziej dynamicznego siedzenia podczas pracy twórczej.

SETTLE SOFA MODUŁOWA

SETTLE SOFA MODUŁOWA

Sofa modułowa SETTLE może swoją formą całkowicie dopasować się do indywidualnych potrzeb przestrzeni, w której odbywają się spotkania hybdyrdowe.

SETTLE to system miekkich siedzisk stworzony specjalnie z myślą o nowoczesnych biurach, w których przestrzeń musi być mobilna, elastyczna i w zależności od potrzeb zmieniać swoje przeznaczenie. Modułowa konstrukcja daje możliwość dostosowania przestrzeni nie tylko ilościowo, ale i swoim kształtem do potrzeb pracy zespołowej zarówno dla mniejszych jak i większych grup specjalistów. Minimalistyczny design i bogaty wybór tapicerek pozwalają wkomponować SETTLE w dowolną aranżację biura. System posiada szereg uzupełnień: poduszki, dołączane stoliki i plugboxy (mediaporty). Całość czyni z SETTLE kreatywne miejsce do pracy zespołowej czy burzy mózgów poczas spotkań hybdyrowych.

Jabra Evolve2 85

Jabra Evolve2 85

Bezprzewodowe słuchawki z ANC dla profesjonalistów

Evolve2 85 to nowy standard biznesowy w zakresie koncentracji i współpracy zaprojektowany z myślą o pracy w biurze, w domu czy też w podróży. Słuchawki oferują cyfrową hybrydową technologię redukcji hałasu (ANC), dziesięć mikrofonów i wiodący w branży 37-godzinny czas pracy baterii. Użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej klasy dźwiękiem, 40 mm głośnikami oraz zintegrowaną diodą zajętości z widocznością 360 stopni na obu słuchawkach. Dzięki funkcji szybkiego ładowania – w zaledwie 15 minut zyskujemy 8 h pracy na baterii. Idealnie zaprojektowana konstrukcja, która dostosuje się do każdego rozmiaru i kształtu głowy, w połączeniu z poduszkami usznymi z miękkiej plastycznej pianki, gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Słuchawki posiadają certyfikat Microsoft Teams i Google Meet.

PanaCast 50 Room System

PanaCast 50 Room System

Konfigurowany w trybie plug-and play, kompletny system do sal konferencyjnych.

Jabra PanaCast 50 Room System to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej integracyjnych i wciągających spotkań wirtualnych w erze pracy hybrydowej. System ten składa się z Jabra PanaCast 50 oraz Lenovo ThinkSmart Core Kit. Videobar PanaCast 50 oferuje innowacyjny, panoramiczny obraz 4K o 180-stopniowym kącie widzenia, który znakomicie współdziała z układem pierwszego rzędu (Front Row) w Microsoft Teams Rooms. Dzięki temu spotkania hybrydowe włączają wszystkich uczestników i sprzyjają ich aktywnemu udziałowi. Lenovo ThinkSmart Core Kit obejmuje urządzenie ThinkSmart Core oraz ThinkSmart Controller — panel sterowania z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,1 cala z 10-punktowym ekranem dotykowym. Umożliwia on inicjowanie spotkań i kontrolowanie ich przebiegu, a także udostępnianie materiałów oraz współpracę z osobami pracującymi zdalnie.

ThinkSmart Core + Controller

ThinkSmart Core + Controller

Zestaw ThinkSmart Core + Controller Kit to bardziej inteligentna współpraca na platformie Teams przy użyciu istniejącego wyposażenia audio-wideo.

Wzbogać sale konferencyjne każdej wielkości o inteligentną technologię współpracy dzięki zestawowi ThinkSmart Core + Controller dla Microsoft Teams Rooms — idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które posiadają już wyposażenie audio-wideo. Zestaw zawiera ThinkSmart Core, urządzenie komputerowe zbudowane na platformie Intel vPro® i certyfikowane dla Microsoft Teams, panel sterowania, usługę Premier Support oraz nasze oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium, do zdalnego zarządzania i wdrażania, i nie tylko.

Projektor instalacyjny NEC P547UL

Projektor instalacyjny NEC P547UL

Ultracichy projektor laserowy do sali konferencyjnej, bez konieczności wymiany lampy i filtrów.

NEC P547UL – ultracichy projektor laserowy do sali konferencyjnej Po raz pierwszy działanie projektora może być tak ciche. Model P547UL jest cichszy niż tykanie zegarka — poziom szumów wynosi zaledwie 22 dB (w trybie ECO). Dzięki całkowitemu uszczelnieniu laserowego źródła światła w tym projektorze całkowicie wyeliminowano filtry, co umożliwia pracę bez konserwacji przez 20 tysięcy godzin. Projektor nie ma też standardowej lampy. Wszechstronne opcje podłączeń i opcjonalna obsługa WiFi przekładają się na maksymalną elastyczność i oszczędność czasu potrzebnego na obsługę. Wbudowana funkcja MultiPresenter umożliwia bezprzewodowe współdzielenie prezentacji i ekranu na nawet 16 urządzeniach równocześnie (w standardzie). Technologia ta jest gotowa na wyzwania przyszłości, ponieważ pozwala na przetwarzanie wejściowych sygnałów 4K przy częstotliwości 30 Hz. Prosto i cicho – tak działa NEC P547UL jednocześnie dbając o ograniczenie koniecznych prac konserwacyjnych, a więc i kosztów.

75" monitor interaktywny Sharp PN-LC752

75″ monitor interaktywny Sharp PN-LC752

75″ monitor interaktywny do kreatywnej współpracy w wiekszej grupie.

Sharp PN-LC752 – 75” monitor dotykowy w technologii Infrared. Sharp PN-LC752 to rozwiązanie dla użytkowników preferujących korzystanie z własnych urządzeń (BYOD) we współpracy z monitorem interaktywnym. Wyposażony w bezproblemową łączność USB-C, tylko jeden kabel łączy wyświetlacz z urządzeniem osobistym, jednocześnie otrzymując w zamian ładowanie. Łatwo można powiększyć rozmiar obszar wyświetlania, podłączając inny wyświetlacz lub projektor przez HDMI-OUT, aby kontent mogło zobaczyć większe audytorium. Sharp PN-LC752 to rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, oferujące fabrycznie zainstalowane funkcje zapewniające natychmiastową interaktywność, a dzięki funkcji EShare zawartość można bezprzewodowo udostępniać między kolejnymi urządzeniami w celu najlepszej współpracy między uczestnikami spotkania.

Oczyszczacz powietrza ZAPP

Oczyszczacz powietrza ZAPP

Światło, które oczyszcza powietrze.

Nasze światło składa się z różnych promieni emitowanych przez słońce. Częścią tego promieniowania jest światło UV. Powszechnie znane są promienie UV-A i UV-B, przed którymi chronimy się podczas opalania. Słońce emituje również promienie UV-C. Ponieważ Ziemia otoczona jest ochronną warstwą ozonową, promienie te nie docierają do Ziemi. Właśnie te promienie wykorzystują bezfiltrowe oczyszczacze powietrza firmy Waldmann, ponieważ nadają się one do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach. Wysokoenergetyczne promieniowanie skutecznie niszczy DNA wirusów i bakterii. Sterylizator UV-C ZAPP! niszczy 99,99% wirusów znajdujących się w powietrzu w pomieszczeniu. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Całkowicie bez filtrów.

microsoft teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • Słuchawki Evolve2 85
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • SETTLE SOFA MODUŁOWA
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • NOOXS SYSTEM ŚCIANEK MOBILNYCH
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • MICROSOFT TEAMS
  Producent: Microsoft

  Strona produktu

 • PanaCast 50 Room System
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Oczyszczacz powietrza ZAPP
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • 75″ monitor interaktywny Sharp PN-LC752
  Producent: SHARP/NEC

 • TIMBA HOKER OBROTOWY
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • PIXEL RACK ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI
  Producent: Bene

  Strona produktu