Innowacyjna praca zespołowa

INNOWACYJNA PRACA ZESPOŁOWA

Warsztaty i zespołowa praca projektowa stały się nieodzownym elementem naszej pracy. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń jest narzędziem do wspólnego rozwijania i testowania pomysłów. Wspiera ona kreatywne myślenie, procesy twórcze i promuje współpracę w czystej postaci.

KOMPONENTY

PIXEL ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI

PIXEL ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI

PIXEL to znacznie więcej niż zwykły sześcian ze sklejki. PIXEL to stół, ławka, stołek, trybuna lub wszystko naraz w zalezności od skonfigurowanego zestawu. PIXEL to elastyczny, innowacyjny element konstrukcyjny, który stwarza możliwości dla nowego rodzaju hybrydowej pracy zespołowej.

Kompleksowy zestaw modułowych i lekkich mebli PIXEL został opracowany z myślą o kreatywnych przestrzeniach warsztatowych, co-workingowych, start-up’owych, eventowych i wystawowych, kawiarnianych czy instytucji edukacyjnych. Oferuje on niezbędną elastyczność w projektowaniu indywidualnie dopasowanych do potrzeb użytkownika pomieszczeń, bez jakichkolwiek ograniczeń co do możliwych zastosowań i funkcjonalności tych kreatywnych elementów.

PIXEL RACK ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI

PIXEL RACK ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI

PIXEL to znacznie więcej niż zwykły sześcian ze sklejki. PIXEL to stół, ławka, stołek, trybuna lub wszystko naraz w zalezności od skonfigurowanego zestawu. PIXEL to elastyczny, innowacyjny element konstrukcyjny, który stwarza możliwości dla nowego rodzaju hybrydowej pracy zespołowej.

Możliwość hybrydowej pracy w grupach jest coraz ważniejsza aspektem idącym za rozwojem nowoczesnych firm, a otaczające nas środowisko fizyczne musi wspierać tą koncepcję. Warsztatowy urok PIXEL zmienia przestrzenie w laboratoria innowacyjnych pomysłów, inspirujące przestrzenie projektowe czy nowoczesne strefy start-up’owe. Dzięki PIXEL można szybko zbudować, zdemontować i ponownie utworzyć potrzebne funkcjonalnie aranżacje przestrzeni adekwatnie do potrzeb. Zestaw PIXEL Rack może być używany do tworzenia mobilnych ścianek działowych wraz z uchwytami na tablicę czy monitor do wideokonferencji. Jest to niezwykle praktyczne z punktu widzenia ilości osób biorących w spotkaniu i szybkiego zaaranżowania niezbędnego do komfortowej i wydajnej pracy układu. Kółka i zintegrowany uchwyt sprawiają, że elementy są mobilne i elastyczne – dzięki czemu można je łatwo przesuwać i zmieniać ich położenie.

U-TURN SIEDZISKO MOBILNE Z BLATEM

U-TURN SIEDZISKO MOBILNE Z BLATEM

U-Turn to mobilne siedzisko dla wszystkich tych, którzy nie szukają klasycznego, lecz praktycznego miejsca do krótkotrwałej pracy. Wysokie siedzisko z obrotowym stołem i praktycznym schowkiem pod siedziskiem nadaje się do użycia w każdej kreatywnej przestrzeni.

U-TURN to nie tylko miejsce do siedzenia. Dzięki małemu, obrotowemu stolikowi idealnie nadaje się do krótkotrwałej pracy na laptopie czy dołączenia się w danej przestrzeni biurowej do spotkania zespołu projektowego odywająego wideokonferencję. Ponadto pod siedzeniem znajduje się praktyczny schowek na przedmioty osobiste i dokumenty. Jest też miejsce na power bank do ładowania urządzeń elektronicznych. Dzięki wyższej pozycji siedzącej U-TURN oferuje również odpowiedni typ siedziska dopasowany do biurek i stołów konferencyjnych czy projektowych z elektryczną regulacją wysokości.

TIMBA HOKER OBROTOWY

TIMBA HOKER OBROTOWY

Siedzisko wysokie TIMBA daje możliwości pracy na wyższym poziomie z pełnąswobodą ruchów.

Stołek barowy TIMBA nadaje innego wymiaru spotkaniom biurowym. Okrągłe obrotowe siedzisko tego wysokiego siedziska zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas hybrydowej pracy projektowej i aktywnej dyskusji. Model ten zyskuje na designie poprzez wykonanie z litego drewna, który ociepla biurową atmosferę i wprowadza bardziej domowy klimat. Opcjonalne oparcie z tworzywa sztucznego dodatkowo wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa w momencie bardziej dynamicznego siedzenia podczas pracy twórczej.

PanaCast 50 Room System

PanaCast 50 Room System

Konfigurowany w trybie plug-and play, kompletny system do sal konferencyjnych.

Jabra PanaCast 50 Room System to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej integracyjnych i wciągających spotkań wirtualnych w erze pracy hybrydowej. System ten składa się z Jabra PanaCast 50 oraz Lenovo ThinkSmart Core Kit. Videobar PanaCast 50 oferuje innowacyjny, panoramiczny obraz 4K o 180-stopniowym kącie widzenia, który znakomicie współdziała z układem pierwszego rzędu (Front Row) w Microsoft Teams Rooms. Dzięki temu spotkania hybrydowe włączają wszystkich uczestników i sprzyjają ich aktywnemu udziałowi. Lenovo ThinkSmart Core Kit obejmuje urządzenie ThinkSmart Core oraz ThinkSmart Controller — panel sterowania z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,1 cala z 10-punktowym ekranem dotykowym. Umożliwia on inicjowanie spotkań i kontrolowanie ich przebiegu, a także udostępnianie materiałów oraz współpracę z osobami pracującymi zdalnie.

ThinkSmart Core + Controller

ThinkSmart Core + Controller

Zestaw ThinkSmart Core + Controller Kit to bardziej inteligentna współpraca na platformie Teams przy użyciu istniejącego wyposażenia audio-wideo.

Wzbogać sale konferencyjne każdej wielkości o inteligentną technologię współpracy dzięki zestawowi ThinkSmart Core + Controller dla Microsoft Teams Rooms — idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które posiadają już wyposażenie audio-wideo. Zestaw zawiera ThinkSmart Core, urządzenie komputerowe zbudowane na platformie Intel vPro® i certyfikowane dla Microsoft Teams, panel sterowania, usługę Premier Support oraz nasze oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium, do zdalnego zarządzania i wdrażania, i nie tylko.

50" monitor wielkoformatowy NEC ME501

50″ monitor wielkoformatowy NEC ME501

Monitor wielkoformatowy 50″ do lobby firmowego, showroomu lub sali konferencyjnej.

NEC MultiSync® ME501 – monitor do lobby firmowego, showroomu lub sali konferencyjnej. NEC ME501 to 50” profesjonalny ekran do zastosowań digital signage w mniejszych biurach i korporacjach, w handlu detalicznym czy restauracjach szybkiej obsługi. Urządzenie zaprojektowane do pracy w trybie 18/7 wyświetla treści za pomocą odtwarzacza multimedialnego NEC RPi lub Intel® SDM. Oferuje swobodę instalacji w orientacji pionowej lub poziomej i szerokie opcje połączeniowe, jak i możliwości sterowania.

Oprawa sufitowa Vivaa.fit

Oprawa sufitowa Vivaa.fit

Okrągła oprawa ścienna i sufitowa przekonuje wysoką jakością światła i wysoką jakością wykonania. Dwie różne wielkości poszerzają swobodę twórczą. Dzięki bardzo dobrym właściwościom oddawania barw i możliwości dostosowania do ekranów, podbija miejsca pracy i wypoczynku. Aby wspierać rytm okołodobowy, oprawa natynkowa VIVAA.fit może być wyposażona w system zarządzania światłem dziennym VTL. Cecha szczególna: Zintegrowany element pośredni światła zapewnia nieoślepiające oświetlenie otoczenia i wzmacnia efekt świetlny. Oddawanie barw Ra >90, R9 >50. Barwy światła 3000 K lub 4000 K, 2700 – 6500 K VTL. Wysoka wydajność energetyczna. Nieoślepiające światło bezpośrednie, światło pośrednie z funkcją estetyczną. Opcjonalnie z wyposażeniem VTL (HCL). Edgelight. Płaska konstrukcja korpusu oprawy (tylko 63 mm). Możliwość ściemniania DALI. Jednorodna dystrybucja światła. Łatwy montaż na ścianie lub suficie. Kompatybilność z ekranami zgodnie z EN 12464-1. Optymalna kontrola olśnienia dzięki mikropryzmatycznej osłonie. Odpowiednie dla oświetlenia awaryjnego zgodnie z EN 50172

microsoft teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

STAND-UP SIEDZISKO TYPU AKTYWNY STOŁEK

STAND-UP SIEDZISKO TYPU AKTYWNY STOŁEK

STAND-UP to aktywne siedzisko do dynamicznego siedzenia w różnych pozycjach.

Siedzisko STAND-UP wspiera aktywność fizyczną w biurze, aby ciało mogło zregenerować się po długotrwałym tradycyjnym siedzeniu przy biurku. Stand-up to dynamicnzy stołek, który zachęca użytkowników do kołysania biodrami, pozwala mięśniom odreagować i zredukować powstałe w nich napięcia. Pomaga wzmocnić stawy i mięśnie, poprawia poczucie równowagi i pozytywnie wspiera kreatywność w pozyskiwaniu nowych pomysłów. Zachęca również do interakcji z innymi pracownikami podczas spotkań z użyciem tego typu siedzisk. Stołek po delikatnym pchnięciu pochyla się pod kątem nawet 50 stopni do podłogi i powraca samodzielnie do pozycji pionowej.

Microsoft Teams Rooms

Połącz osobamy pracujące zdalnie i w biurze za pomocą rozwiązania Microsoft Teams Rooms, które pozwala wszystkim komunikować się wizualnie i głosowo oraz w pełni uczestniczyć w spotkaniach z dowolnego miejsca.

Microsoft Teams Rooms to rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom wygodne i efektywne narzędzie do pracy hybrydowej. Dzięki temu rozwiązaniu można transformować przestrzenie spotkań od małych pomieszczeń do dużych sal konferencyjnych z bogatym, współpracującym doświadczeniem Teams, które jest proste w użyciu, wdrożeniu i zarządzaniu. Teams Rooms pozwalają na szybkie dołączenie do spotkań i dostęp do funkcji, które użytkownicy znają z aplikacji Teams na swoich komputerach i telefonach. W salach wyposażonych w Teams Rooms wszyscy użytkownicy dobrze się słyszą, widzą i mogą współpracować na równych warunkach, nie wykluczając nikogo. Dzięki nowoczesnym funkcjom takim jak rozpoznawanie mowy, automatyczne kadrowanie, tłumienie hałasu i współpraca na tablicach oraz przez czat spotkania są bardziej efektywne.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • Oprawa sufitowa Vivaa.fit
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • PanaCast 50 Room System
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • U-TURN SIEDZISKO MOBILNE Z BLATEM
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • TIMBA HOKER OBROTOWY
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • PIXEL ZESTAW KREATYWNYCH MEBLI
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • ThinkSmart Core + Controller
  Producent: Lenovo

  Strona produktu

 • 50″ monitor wielkoformatowy NEC ME501
  Producent: SHARP/NEC

  Strona produktu