Sala konferencyjna

SALA KONFERENCYJNA

Przestrzeń zamknięta, specjalnie przystosowana do hybrydowych wideokonferencji większych zespołów będących na miejscu, z zachowaniem jej prywatności i poufności informacji. Dzięki nowoczesnej technologii komunikacyjnej mogą odbywać się w niej wszystkie ważne spotkania, w których część uczestników łączy się zdalnie. Rozwiązania tego typu kładą nacisk na prezentację treści i dialog między uczestnikami.

KOMPONENTY

FILO STÓŁ MEETINGOWY

FILO STÓŁ MEETINGOWY

Profesjonalny stół do spotkań FILO, który wpisuje się w każdą przestrzeń dzięki elastycznemu dopasowaniu wymiarów oraz zintegrowanej technologii.

Stół konferencyjny FILO zapewnia stabilność i prestiż, a także komfort i ergonomię na odpowiednim poziomie. Funkcjonalność i inteligentna integracja technologii multimedialnej wspiera w sposób doskonały charakterystykę pracy hybrydowej. Stół konferencyjny odznacza się niezwykła wizualną lekkością konstrukcji i ponadczasowym wyglądem, który wpisuje się w każdą przestrzeń biurową.

FILO STÓŁ KONFERENCYJNY

FILO STÓŁ KONFERENCYJNY

Stół konferencyjny FILO charakteryzujący się modułowością konstrukcji i dowolnością rozbudowy adekwatnie do warunków przestrzeni.

Stół konferencyjny FILO zapewnia stabilność i prestiż, a także komfort i ergonomię na odpowiednim poziomie. Funkcjonalność i inteligentna integracja technologii multimedialnej wspiera w sposób doskonały charakterystykę pracy hybrydowej. Stół konferencyjny odznacza się niezwykła wizualną lekkością konstrukcji i ponadczasowym wyglądem, który wpisuje się w każdą przestrzeń biurową.

FILO KRZESŁO KONFERENCYJNE

FILO KRZESŁO KONFERENCYJNE

Krzesło FILO to innowacyjne krzesło konferencyjne o unikalnej funkcjonalności, ergonomii i komforcie.

Krzesło FILO wprowadza nowy typ krzesła biurowego o najwyższym poziomie komfortu i ergonomii siedzenia. Wielozadaniowość tego krzesła znajduje swoje odzwierciedlenie podczas spotkań hybrydowych nie tylko w salach mniejszych spotkań czy dużych salach konfernecyjnych, ale i strefach zarządu jako krzesło gościnne czy też fotel do krótkotrwałej pracy biurowej. Krzesło to oferuje permanentną elastyczność, reagując synchronicznie na mikroruchy użytkownika i stając się w ten sposób narzędziem wspierającym koncentrację poprzez dostosowanie się do naturalnych ruchów ciała użytkownika. Lekkość i wyrafinowanie w designie jego konstrukcji zapewnia unikalnośc i niespotykaną elegancję, a ergonomicznie wyprofilowanie tapicerowanego siedziska i oparcia wykonanego z wentylowanej wytrzymałej siatki zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

PanaCast 50 Room System

PanaCast 50 Room System

Konfigurowany w trybie plug-and play, kompletny system do sal konferencyjnych.

Jabra PanaCast 50 Room System to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej integracyjnych i wciągających spotkań wirtualnych w erze pracy hybrydowej. System ten składa się z Jabra PanaCast 50 oraz Lenovo ThinkSmart Core Kit. Videobar PanaCast 50 oferuje innowacyjny, panoramiczny obraz 4K o 180-stopniowym kącie widzenia, który znakomicie współdziała z układem pierwszego rzędu (Front Row) w Microsoft Teams Rooms. Dzięki temu spotkania hybrydowe włączają wszystkich uczestników i sprzyjają ich aktywnemu udziałowi. Lenovo ThinkSmart Core Kit obejmuje urządzenie ThinkSmart Core oraz ThinkSmart Controller — panel sterowania z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,1 cala z 10-punktowym ekranem dotykowym. Umożliwia on inicjowanie spotkań i kontrolowanie ich przebiegu, a także udostępnianie materiałów oraz współpracę z osobami pracującymi zdalnie.

PanaCast 50 Room System

Jabra PanaCast 50

Inteligentny videobar. Wideokonferencje. Zdefiniowane na nowo.

PanaCast 50 został zaprojektowany jako pierwszy na świecie inteligentny video bar, spełniający wymagania nowej rzeczywistości. Zespół trzech 13-megapikselowych kamer o wysokiej rozdzielczości zapewnia realistyczne, 180‑stopniowe pole widzenia i panoramiczny widok o rozdzielczości 4K, obejmujący całe pomieszczenie. Opatentowana technologia łączenia w czasie rzeczywistym wideo o wysokiej rozdzielczości ze wsparciem sztucznej inteligencji, stosuje zaawansowane algorytmy do wyboru sposobu scalania obrazu na żywo. Technologia ta zawsze optymalnie obejmuje wszystkich uczestników: od rozmów indywidualnych po spotkania z całym zespołem. To również zdumiewający dźwięk od światowego lidera w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Oferuje szereg inteligentnych funkcji, a przy tym gwarantuje szybką konfiguracja plug and play oraz maksymalna łatwość obsługi.

ROOMZ system rezerwacji sal

ROOMZ system rezerwacji sal

Bezprzewodowy wyświetlacz rezerwacji sal konferencyjnych. ROOMZ to najprostsze rozwiązanie optymalizujące wykorzystanie przestrzeni do współpracy.

Całkowicie bezprzewodowy wyświetlacz ROOMZ charakteryzuje się szybką i łatwą instalacją oraz synchronizacją z dowolnym istniejącym systemem rezerwacji. Po prostu zamocuj wyświetlacz na szkle, drewnie lub kamieniu, aby rozpocząć optymalizację wykorzystania sal konferencyjnych. Po zainstalowaniu pracownicy będą mogli zarządzać swoimi spotkaniami, rezerwując salę z wyprzedzeniem lub „w drodze” bezpośrednio z wyświetlacza, korzystając z widoku dziennego lub tygodniowego. ROOMZ Display to najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku, ponieważ działa bez systemu operacyjnego i żadne dane nie są przechowywane lokalnie. Z ekologicznego punktu widzenia wyświetlacz e-ink o przekątnej 7,8 cala jest niezwykle energooszczędny, a jego żywotność baterii wynosi ponad 2 lata. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

ThinkSmart Core + Controller

ThinkSmart Core + Controller

Zestaw ThinkSmart Core + Controller Kit to bardziej inteligentna współpraca na platformie Teams przy użyciu istniejącego wyposażenia audio-wideo.

Wzbogać sale konferencyjne każdej wielkości o inteligentną technologię współpracy dzięki zestawowi ThinkSmart Core + Controller dla Microsoft Teams Rooms — idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które posiadają już wyposażenie audio-wideo. Zestaw zawiera ThinkSmart Core, urządzenie komputerowe zbudowane na platformie Intel vPro® i certyfikowane dla Microsoft Teams, panel sterowania, usługę Premier Support oraz nasze oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium, do zdalnego zarządzania i wdrażania, i nie tylko.

75" monitor interaktywny Sharp PN-LC752

75″ monitor interaktywny Sharp PN-LC752

75″ monitor interaktywny do kreatywnej współpracy w wiekszej grupie.

Sharp PN-LC752 – 75” monitor dotykowy w technologii Infrared. Sharp PN-LC752 to rozwiązanie dla użytkowników preferujących korzystanie z własnych urządzeń (BYOD) we współpracy z monitorem interaktywnym. Wyposażony w bezproblemową łączność USB-C, tylko jeden kabel łączy wyświetlacz z urządzeniem osobistym, jednocześnie otrzymując w zamian ładowanie. Łatwo można powiększyć rozmiar obszar wyświetlania, podłączając inny wyświetlacz lub projektor przez HDMI-OUT, aby kontent mogło zobaczyć większe audytorium. Sharp PN-LC752 to rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, oferujące fabrycznie zainstalowane funkcje zapewniające natychmiastową interaktywność, a dzięki funkcji EShare zawartość można bezprzewodowo udostępniać między kolejnymi urządzeniami w celu najlepszej współpracy między uczestnikami spotkania.

Inteligentna Folia SONTE

Otaczające nas szkło sprawia że brakuje nam prywatności. Inteligentna Folia SONTE w rewolucyjny sposób pozwoli Ci kontrolować przejrzystość każdej szyby. Zmień swój dom i biuro w nowoczesną oraz komfortową przestrzeń.

Inteligentna Folia SONTE to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa wydajność w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie nowoczesną przestrzeń biurową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomagamy zapewnić prywatność wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze szkłem w każdej jego postaci. W ułamku sekundy zmienicie okna, ściany szklane czy szkła fasadowe z przeźroczystych na matowe SONTE sprawdzi się również w domu, gdzie zapewniając intymność zwiększy wygodę codziennego życia. Aby żyło się nowocześniej, wygodniej i bezpieczniej. Jako Retro-Fit folia ciekłokrystaliczna może zostać zainstalowana na każdym etapie realizacji projektu. Bez potrzeby dodatkowych remontów czy kucia ścian folia SONTE stanie na straży prywatności! Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

Oprawa stojąca Vivaa.free

Oprawa stojąca Vivaa.free

Stylowa oprawa stojąca, odtwarzająca cykl dnia.

Po raz pierwszy sprawdzone Visual Timing Light (VTL) do odtwarzania światła dziennego zostało zintegrowane w przytulnej oprawie wolnostojącej. VIVAA.free oferuje biodynamiczne światło wspierające wydajność w ciągu dnia i poprawiające jakość snu w nocy. Wolnostojąca oprawa jest natychmiast gotowa do użytku i można ją elastycznie wkomponować we wszystkie pomieszczenia mieszkalne i robocze. Wysokiej jakości detale sprawiają, że VIVAA jest eleganckim elementem wyposażenia wnętrz. Jako doskonały dodatek do architektury wnętrza można wybrać dwie wersje: przytulną oprawę z drewnianymi nogami lub raczej nowoczesną z metalową podstawą. To moje światło! Natychmiast gotowa do użycia dzięki Plug & Light. Alternatywnie wyposażona w VTL (autonomiczny). Dodatkowe wzory kloszy na życzenie. Możliwość ściemniania. Ekonomiczna dzięki wysokiej efektywności energetycznej. Strumień świetlny: 7000 lm. Wydajność świetlna do 88 lm/W. Temperatura barwowa 2 700K – 6 500K, 2700K + 4000K VTL lub 3 000 K. Odwzorowanie barw Ra > 90. Zgodność z wymogami normy EN 60598-1.

Microsoft Teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

RG SZKLANA ŚCIANA ZE SZPROSAMI

RG SZKLANA ŚCIANA ZE SZPROSAMI

RG to modułowy szklany system ścienny zapewniający elastyczność i estetykę w miejscu pracu.

RG Loft to współczesna interpretacja klasycznego szklenia ze stalową ramą, który doskonale prezentuje się w przestrzeni biurowej. Zastosowanie profili aluminiowych jako ramy do szklanych tafli tworzy imponujący efekt małych elementów (okienek), nadając pomieszczeniu industrialny wygląd w stylu „vintage”. Dzięki możliwości swobodnej aranżacji tym systemem można zrealizować wiele różnych kształtów i wymiarów adekwatnych do potrzeb wydzielenia stref pomieszczenia do pracy hybrydowej.

Microsoft Teams Rooms

Microsoft Teams Rooms

Połącz osobamy pracujące zdalnie i w biurze za pomocą rozwiązania Microsoft Teams Rooms, które pozwala wszystkim komunikować się wizualnie i głosowo oraz w pełni uczestniczyć w spotkaniach z dowolnego miejsca.

Microsoft Teams Rooms to rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom wygodne i efektywne narzędzie do pracy hybrydowej. Dzięki temu rozwiązaniu można transformować przestrzenie spotkań od małych pomieszczeń do dużych sal konferencyjnych z bogatym, współpracującym doświadczeniem Teams, które jest proste w użyciu, wdrożeniu i zarządzaniu. Teams Rooms pozwalają na szybkie dołączenie do spotkań i dostęp do funkcji, które użytkownicy znają z aplikacji Teams na swoich komputerach i telefonach. W salach wyposażonych w Teams Rooms wszyscy użytkownicy dobrze się słyszą, widzą i mogą współpracować na równych warunkach, nie wykluczając nikogo. Dzięki nowoczesnym funkcjom takim jak rozpoznawanie mowy, automatyczne kadrowanie, tłumienie hałasu i współpraca na tablicach oraz przez czat spotkania są bardziej efektywne.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • RG SZKLANA ŚCIANA ZE SZPROSAMI
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • FILO KRZESŁO KONFERENCYJNE
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • ROOMZ system rezerwacji sal
  Producent: ROOMZ

  Strona produktu

 • ThinkSmart Core + Controller
  Producent: Lenovo

  Strona produktu

 • PanaCast 50 Room System
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Oprawa stojąca Vivaa.free
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • 75″ monitor interaktywny Sharp PN-LC752
  Producent: SHARP/NEC