Room in Room

ROOM IN ROOM

Mobilne przestrzenie akustyczne typu Think Tank to wolnostojące i modułowe rozwiązania, zapewniające komfortową pracę zespołową niezależnie od tego, czy chodzi o wideokonferencję większych zespołów, poufne spotkanie hybrydowe czy zaawansowany etap rozmowy rekrutacyjnej.

Akustyczne i modułowe miejsce pracy typu Think Tank pozwala na rearanżację i doposażenie przestrzeni bez konieczności kosztownych remontów i reorganizacji pracy biura.

KOMPONENTY

NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY

NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY

W pełni modułowe i wolnostojące rozwiązanie systemowe typu room-in-room, które oferuje wysoką izolację akustyczną dla każdego rodzaju i wielkości spotkań hybdyrdowych.

NOOXS Think Tank został opracowany w oparciu o system ścianek modułowych NOOXS, modułowe panele sufitowe oraz elementy szklane wraz z profilami aluminiowymi, jako system room-in-room o wysokości maksymalnej do 2,65 m, aby zapewnić prywatność spotkań w otwartej przestrzeni biurowej. Pomieszczenia typu Think Tank są wolnostojące i mają krótki czas montażu. Pondato nie są wbudowane w obiekt, a ich pozycje, wielkość i konfigurację można dowolnie zmieniać adekwatnie do aktualnych potrzeb biura, nie przerywając jego pracy, tracąc przy tym środki na nipotrzebne remonty. Dodatowo przestrzenie te są całkowicie samowystarczalne dzięki zintegrowanemu systemowi wentylacji i oświetleniu LED oraz pełnemu wyposażeniu w technologię zapewniającą komfort podczas wideokonferencji.

T-MEETING STÓŁ DO SPOTKAŃ

T-MEETING STÓŁ DO SPOTKAŃ

Stól T-meeting dla wszystkich stref biura, w których wymagana jest ułatwiona komunikacja użytkowników w miejscu spotkań.

Stół T-Meeting posiada klasyczny design, a jego doskonałe jakościowo wykonanie sygnalizuje niezwyklą trwałość materiałów w wybitnie zróznicowanych warunkach, a prosta konstrukcja łatwość dostosowania do każdej przestrzeni. Może być on stosowany we wszystkich przestrzeniach biurowych oraz miejscach o ograniczonej przestrzeni, w których niezbęna jest komfortowa komunikacja i dynamiczna współpraca podczas spotkań hybrydowych.

STUDIO KRZESŁO WIELOZADANIOWE

STUDIO KRZESŁO WIELOZADANIOWE

STUDIO to innowacyjne krzesło konferencyjne, stworzone do róznych zastosowań w przestrzeni biurowej.

Rodzina krzeseł projektowych STUDIO posiada szeroką gamę kształtów i mozliwych kombinacji wykończenia. Można je zatem skonfigurować zgodnie z obszarem zastosowania, od indywidualnego stanowiska pracy typu hot desk po salę konferencyjną czy gabinet managerski. Charakterystyczna bryła i stosunkowo nieduże wymiary, ergonomiczne i komforotwe wyprofilowanie siedziska oraz odpowiedni dobór jakościowy materiałów stanowią o jego wszechstronności i zasadności użycia w każdej przestrzeni pracy hybrydowej.

PanaCast 50 Room System

PanaCast 50 Room System

Konfigurowany w trybie plug-and play, kompletny system do sal konferencyjnych.

Jabra PanaCast 50 Room System to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej integracyjnych i wciągających spotkań wirtualnych w erze pracy hybrydowej. System ten składa się z Jabra PanaCast 50 oraz Lenovo ThinkSmart Core Kit. Videobar PanaCast 50 oferuje innowacyjny, panoramiczny obraz 4K o 180-stopniowym kącie widzenia, który znakomicie współdziała z układem pierwszego rzędu (Front Row) w Microsoft Teams Rooms. Dzięki temu spotkania hybrydowe włączają wszystkich uczestników i sprzyjają ich aktywnemu udziałowi. Lenovo ThinkSmart Core Kit obejmuje urządzenie ThinkSmart Core oraz ThinkSmart Controller — panel sterowania z wyświetlaczem HD o przekątnej 10,1 cala z 10-punktowym ekranem dotykowym. Umożliwia on inicjowanie spotkań i kontrolowanie ich przebiegu, a także udostępnianie materiałów oraz współpracę z osobami pracującymi zdalnie.

ROOMZ system rezerwacji sal

ROOMZ system rezerwacji sal

Bezprzewodowy wyświetlacz rezerwacji sal konferencyjnych. ROOMZ to najprostsze rozwiązanie optymalizujące wykorzystanie przestrzeni do współpracy.

Całkowicie bezprzewodowy wyświetlacz ROOMZ charakteryzuje się szybką i łatwą instalacją oraz synchronizacją z dowolnym istniejącym systemem rezerwacji. Po prostu zamocuj wyświetlacz na szkle, drewnie lub kamieniu, aby rozpocząć optymalizację wykorzystania sal konferencyjnych. Po zainstalowaniu pracownicy będą mogli zarządzać swoimi spotkaniami, rezerwując salę z wyprzedzeniem lub „w drodze” bezpośrednio z wyświetlacza, korzystając z widoku dziennego lub tygodniowego. ROOMZ Display to najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku, ponieważ działa bez systemu operacyjnego i żadne dane nie są przechowywane lokalnie. Z ekologicznego punktu widzenia wyświetlacz e-ink o przekątnej 7,8 cala jest niezwykle energooszczędny, a jego żywotność baterii wynosi ponad 2 lata. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

55" monitor wielkoformatowy NEC E558

55″ monitor wielkoformatowy NEC E558

55″ monitor do sal konferencyjnych oraz systemów Digital i Corporate Signage z wbudowanym MediaPlayerem.

NEC MultiSync® E558 – Digital i Corporate Signage dzięki wbudowanej funkcji Media Player. 55″ monitor wielkoformatowy NEC E558 zaprojektowano do zastosowań komercyjnych przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Monitor jest gotowy do natychmiastowego użycia dzięki zintegrowanemu Media Playerowi do odtwarzania treści w rozdzielczości natywnej UHD: kontent może być uruchomiony bezpośrednio z napędu USB. Takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także oszczędza czas i pieniądze. Wbudowana funkcja automatycznego startu harmonogramu uruchamia ekran i odtwarza kontent automatycznie o określonej godzinie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa można opcjonalnie zablokować pilota, aby uniemożliwić dostęp do ekranu osobom nieupoważnionym. Monitor może być sterowany za pomocą bezpiecznych komend R232. Wejścia są wykrywane automatycznie, a dodatkowo można łatwo przełączać się między źródłami HDMI, tak aby błyskawicznie uruchamiać system w salach konferencyjnych. Office managerowie docenią możliwość zdalnego sterowania urządzeniami NEC przez sieć dzięki darmowemu oprogramowaniu NEC NaviSet Administrator 2. Monitor NEC E558 odpowiada na potrzeby sal konferencyjnych oraz podstawowych systemów informacyjno-reklamowych. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

Sonte Logo

Inteligentna Folia SONTE

Otaczające nas szkło sprawia że brakuje nam prywatności. Inteligentna Folia SONTE w rewolucyjny sposób pozwoli Ci kontrolować przejrzystość każdej szyby. Zmień swój dom i biuro w nowoczesną oraz komfortową przestrzeń.

Inteligentna Folia SONTE to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa wydajność w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie nowoczesną przestrzeń biurową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomagamy zapewnić prywatność wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze szkłem w każdej jego postaci. W ułamku sekundy zmienicie okna, ściany szklane czy szkła fasadowe z przeźroczystych na matowe SONTE sprawdzi się również w domu, gdzie zapewniając intymność zwiększy wygodę codziennego życia. Aby żyło się nowocześniej, wygodniej i bezpieczniej. Jako Retro-Fit folia ciekłokrystaliczna może zostać zainstalowana na każdym etapie realizacji projektu. Bez potrzeby dodatkowych remontów czy kucia ścian folia SONTE stanie na straży prywatności! Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

Microsoft Teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

Microsoft Teams Rooms

Microsoft Teams Rooms

Połącz osobamy pracujące zdalnie i w biurze za pomocą rozwiązania Microsoft Teams Rooms, które pozwala wszystkim komunikować się wizualnie i głosowo oraz w pełni uczestniczyć w spotkaniach z dowolnego miejsca.

Microsoft Teams Rooms to rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom wygodne i efektywne narzędzie do pracy hybrydowej. Dzięki temu rozwiązaniu można transformować przestrzenie spotkań od małych pomieszczeń do dużych sal konferencyjnych z bogatym, współpracującym doświadczeniem Teams, które jest proste w użyciu, wdrożeniu i zarządzaniu. Teams Rooms pozwalają na szybkie dołączenie do spotkań i dostęp do funkcji, które użytkownicy znają z aplikacji Teams na swoich komputerach i telefonach. W salach wyposażonych w Teams Rooms wszyscy użytkownicy dobrze się słyszą, widzą i mogą współpracować na równych warunkach, nie wykluczając nikogo. Dzięki nowoczesnym funkcjom takim jak rozpoznawanie mowy, automatyczne kadrowanie, tłumienie hałasu i współpraca na tablicach oraz przez czat spotkania są bardziej efektywne.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • STUDIO KRZESŁO WIELOZADANIOWE
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • MICROSOFT TEAMS
  Producent: Microsoft

  Strona produktu

 • PanaCast 50 Room System
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • 55″ monitor wielkoformatowy NEC E558
  Producent: SHARP/NEC

  Strona produktu

 • ROOMZ system rezerwacji sal
  Producent: ROOMZ

  Strona produktu

 • Inteligentna Folia SONTE
  Producent: SONTE

  Strona produktu

 • NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY
  Producent: Bene

  Strona produktu