Półotwarte miejsce spotkan

PÓŁOTWARTE MIEJSCE SPOTKAŃ

Półotwarta przestrzeń spotkań pozostaje nieosłonięta i niezamknięta dla innych współpracowników przynajmniej z jednej strony. Służy jako miejsce odosobnienia dla nagłych spotkań, które nie wymagają jednak całkowitego odseparowania i prywatności. Konstrukcja zapewnia dobrą akustykę i brak wpływu na pracę biura, a odpowiednia technologia możliwość spotkań hybrydowych Microsoft Teams.

KOMPONENTY

NOOXS OTWARTY

NOOXS OTWARTY (NISZA/ALKOWA)

Elastyczny i modułowy system ścianek wolnostojących do tworzenia zadaszonych miejsc typu nisza/alkowa, umożliwiających oganizację szybkich spotkań hybrydowych w otwartej przestrzeni.

NOOXS to uniwersalny system modułowy składający się z elementów ściennych i sufitowych, które dostępne są w róznych wykończeniach typu melamina, fornir, lakier lub jako element tapicerowany. Szczególnie efektywna akustycznie konstrukcja elementów ściennych redukuje poziom hałasu w otwartej przestrzeni biurowej. Specjalnym elementem ściennym jest panel techniczny, w którym znajduje się całe wyposażenie techniczne, okablowanie i listwy zasilające.nie zintegrować. Elementy ścienne są łatwe do rozplanowania i mogą tworzyć szeroką gamę układów, przy jednocześnie niewielkim wysiłku instalacyjnym.

CASUAL STÓŁ PROJEKTOWY

CASUAL STÓŁ PROJEKTOWY

CASUAL Table High to idealny stół do szybkich spotkań projektowych. Stanowi doskonałe narzędzie pracy wraz z siedziskiem CASUAL High typu bench dwuosobowy.

Dzięki wysokiemu stolikowi CASUAL TABLE HIGH możemy zaaranżować odpowiednie pomieszczenia do każdego zadania wymagającego hybdrydowej pracy zespołowej. Ponadto blaty oferowane są w różnych kształtach adekwatnie do wielkości grupy czy charakterystyki spotkania (okrągły, kwadratowy, prostokątny, owalny). Zastosowane podnóżki dodatkowo zwiększają komfort siedzenia i wspierają bardziej dynamiczne siedzenie lub częstą zmianę położenia uczestników kreatywnego spotkania. Stolik ten stanowi komplet z siedziskami Casual Bench High.

CASUAL SIEDZISKO PROJEKTOWE

CASUAL WYSOKI FOTEL DO SPOTKAŃ

CASUAL BENCH HIGH to ławka, która wspiera każdą formę spotkania i relaksu dzięki wygodnej tapicerce i solidnej konstrukcji rurowej.

CASUAL Bench High jest dostępny w wersji pojedynczej lub podwójnej siedziska adekwatnie do potrzeb przestrzeni czy samego spotania. Nieduże rozmiary tego rozwiązania pozwalają inspirująco zaaranżować przestrzeń w niedużej przestrzeni do spotkań (np. Bene NOOXS Think Tank). Zastosowany podnóżek dodatkowo zwiększa komfort siedzenia i wspiera bardziej dynamiczne siedzenie lub częstą zmianę położenia uczestników kreatywnego spotkania. Siedzisko to stanowi komplet ze stolikiem Casual Table High.

Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20

Inteligentna kamera osobista.

To kompaktowa, przenośna i łatwa w obsłudze osobista kamera do wideokonferencji. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze technologie i sztuczną inteligencję, by umożliwić wszystkim zdalnym pracownikom korzystanie z wysokiej jakości, bezpiecznej współpracy wideo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD, HDR, a także personalizowany inteligentny zoom, który zawsze odpowiednio kadruje głównego użytkownika, niezależnie od otoczenia. Urządzenie ma też automatyczną korekcję oświetlenia, dlatego strumień wideo jest zawsze optymalnie dostosowany do pory dnia i warunków współpracy. PanaCast 20 to urządzenie typu plug-and-play, zoptymalizowane pod kątem aplikacji Microsoft Teams i Zoom. Działa ze wszystkimi wiodącymi platformami UC od chwili podłączenia.

Jabra Speak2 75

Jabra Speak2 75

Zaawansowany profesjonalny zestaw głośnomówiący o doskonałej jakości dźwięku.

Zestaw głośnomówiący Speak2 75 został zaprojektowany z wykorzystaniem rewolucyjnych rozwiązań audio dostosowanych do pracy hybrydowej, wirtualnych spotkań i stylu życia w podróży. Dzięki zaawansowanemu szerokopasmowemu dźwiękowi, precyzyjnym mikrofonom i technologii, która uwydatnia głos, salą konferencyjną może być pokój konferencyjny, salon lub przyczepa kempingowa na plaży. Oferuje on wysokiej jakości dźwięk z pełnym dupleksem. To jedyny zestaw głośnomówiący w tej klasie posiadający specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu. 360-stopniowy pierścień świetlny informuje użytkowników o tym, jak dobrze ich głos jest wychwytywany przez mikrofony, co daje im pewność prawdziwego profesjonalizmu niezależnie od tego gdzie pracują. Ta inteligentna technologia utrzymuje naturalny przebieg rozmowy, jak podczas spotkania twarzą w twarz.

55" monitor wielkoformatowy NEC E558

55″ monitor wielkoformatowy NEC E558

55″ monitor do sal konferencyjnych oraz systemów Digital i Corporate Signage z wbudowanym MediaPlayerem.

NEC MultiSync® E558 – Digital i Corporate Signage dzięki wbudowanej funkcji Media Player. 55″ monitor wielkoformatowy NEC E558 zaprojektowano do zastosowań komercyjnych przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Monitor jest gotowy do natychmiastowego użycia dzięki zintegrowanemu Media Playerowi do odtwarzania treści w rozdzielczości natywnej UHD: kontent może być uruchomiony bezpośrednio z napędu USB. Takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także oszczędza czas i pieniądze. Wbudowana funkcja automatycznego startu harmonogramu uruchamia ekran i odtwarza kontent automatycznie o określonej godzinie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa można opcjonalnie zablokować pilota, aby uniemożliwić dostęp do ekranu osobom nieupoważnionym. Monitor może być sterowany za pomocą bezpiecznych komend R232. Wejścia są wykrywane automatycznie, a dodatkowo można łatwo przełączać się między źródłami HDMI, tak aby błyskawicznie uruchamiać system w salach konferencyjnych. Office managerowie docenią możliwość zdalnego sterowania urządzeniami NEC przez sieć dzięki darmowemu oprogramowaniu NEC NaviSet Administrator 2. Monitor NEC E558 odpowiada na potrzeby sal konferencyjnych oraz podstawowych systemów informacyjno-reklamowych. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

microsoft teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • 55″ monitor wielkoformatowy NEC E558
  Producent: SHARP/NEC

  Strona produktu

 • Kemrka PanaCast 20
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Zestaw głośnomówiący Speak2 75
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • CASUAL WYSOKI FOTEL DO SPOTKAŃ
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • NOOXS OTWARTY (NISZA/ALKOWA)
  Producent: Bene

  Strona produktu