Pojedyncze miejsce pracy

POJEDYNCZE MIEJSCE PRACY

Indywidualne miejsce pracy daje pracownikom możliwość samodzielnego wykonywania swoich zadań.

Konfiguracja i wyposażenie odzwierciedlają potrzeby pracownika i sposób pracy działu. Przeznaczone są do całodziennej pracy przy ekranie z możliwością udziału w spotkaniach hybrydowych.

KOMPONENTY

biurko level lift bene

BIURKO LEVEL LIFT BENE

Biurko z elektryczną regulacją wysokości, które umożliwia pracę w pozycji siedzącej lub stojącej.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości pozwala precyzyjnie dopasować poziom blatu roboczego do oczekiwanej wysokości, umożliwiając tym samym pracę w pozycji siedzącej, stojącej lub półstojącej-półsiedzącej. Przełączanie się między tymi trybami odbywa się w dowolny, pynny i szybki. Do stosowania w obszarach współdzielenia biurka lub dla pracowników, którzy pracują głównie na ekranie i chcą spontanicznie i często zmieniać swoją postawę. Biurko posiada płynną regulację wysokości w zakresie od 63 do 130 cm. Regulacja wysokości stołu jest zmieniana za pomocą przycisku góra-dóła. Dostepne wymiary blatu: długość od 100 do 200 cm, szerokość od 60 do 100 cm. Dostępna kolorystyka: 20 kolorów powierzchni laminowanych, 14 fornirowanych oraz czarnym Fenix®.

Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20

Inteligentna kamera osobista.

To kompaktowa, przenośna i łatwa w obsłudze osobista kamera do wideokonferencji. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze technologie i sztuczną inteligencję, by umożliwić wszystkim zdalnym pracownikom korzystanie z wysokiej jakości, bezpiecznej współpracy wideo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD, HDR, a także personalizowany inteligentny zoom, który zawsze odpowiednio kadruje głównego użytkownika, niezależnie od otoczenia. Urządzenie ma też automatyczną korekcję oświetlenia, dlatego strumień wideo jest zawsze optymalnie dostosowany do pory dnia i warunków współpracy. PanaCast 20 to urządzenie typu plug-and-play, zoptymalizowane pod kątem aplikacji Microsoft Teams i Zoom. Działa ze wszystkimi wiodącymi platformami UC od chwili podłączenia.

Jabra Engage 55

Jabra Engage 55

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Moc, zasięg, bezpieczeństwo.

Engage 55 to bezprzewodowy, profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany z myślą o lepszej jakości rozmów i produktywności pracowników hybrydowych. Zapewnia najwyższą jakość rozmów dzięki technologii redukcji hałasu, a także 150-metrowemu zasięgowi łączności bezprzewodowej. Ma ulepszone funkcje parowania i uwierzytelniania oraz najwyższy poziom zabezpieczeń w standardzie DECT z szyfrowaniem 256-bitowym klasy wojskowej. Dzięki temu jest najbezpieczniejszym na rynku profesjonalnym, bezprzewodowym zestawem słuchawkowym z solidną ochroną przed wszelkimi zagrożeniami. Do tego lekka konstrukcja i indywidualne dopasowanie, dzięki regulowanym nausznikom, które zapewniają komfort i swobodę użytkowania. Model działa ze wszystkimi czołowymi platformami do ujednoliconej komunikacji i centrów kontaktu.

monitor desktopowy 24" NEC EA242WU

24″ monitor desktopowy NEC EA242WU

Profesjonalny monitor desktopowy FullHD 24″ z USB-C i LAN.

NEC MultiSync® EA242WU – nowoczesny 24” monitor biurowy FullHD. NEC EA242WU to profesjonalny monitor biurowy o ultracienkiej ramce ekranu, zoptymalizowany pod kątem konfiguracji złożonych z wielu wyświetlaczy. Możliwość połączenia szeregowego sąsiadujących monitorów oraz wbudowane opcje podłączeń LAN i USB-C pozwoliły ograniczyć do minimum okablowanie i maksymalnie zwiększyć elastyczność — wyświetlacz staje się centralnym punktem miejsca pracy i zastępuje stację dokującą! Teraz można tworzyć indywidualnie dostosowane miejsca pracy, mając do dyspozycji najlepsze opcje ergonomicznej regulacji i funkcje ukierunkowane na użytkownika, w tym technologie niskiego poziomu emisji światła niebieskiego i braku migotania, które chronią oczy i zapobiegają zmęczeniu bez wpływu na wysokowydajną technologię matrycy IPS monitora.To monitor odzwierciedlający japońską jakość i niezawodność.

oprawa stojąca lavigo

Oprawa stojąca LAVIGO

Oprawa stojąca odtwarzająca rytm dnia oraz posiadająca moduł komunikacji Bluetooth.

Poziom wydajności dla najwyższych wymagań oświetleniowych. Optymalny stosunek światła bezpośredniego do pośredniego dla zgodnego z normami, równomiernego oświetlenia dużych powierzchni. Element światła bezpośredniego z oświetleniem krawędziowym i technologią światłowodową dla jednorodnego strumienia świetlnego. Łatwo dostępny, wielofunkcyjny panel sterujący. Wiązka asymetryczna (warianty). Oświetlenie zorientowane na człowieka VTL dla miejsc pracy biurowej (warianty). Możliwość doposażenia w moduł TALK dla opraw z czujnikiem.

microsoft teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

ME fotel pracowniczy

ME fotel pracowniczy

Fotel biurowy o płynnych liniach i lekkim wyglądzie oraz wysokiej ergonomii siedzenia.

Fotel obrotowy ME zapewnia wszystkie opcje regulacji, których potrzebuje ergonomiczny fotel do biura.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • ME fotel pracowniczy
  Producent: Wilkhahn

  Strona produktu

 • Kamerka PanaCast 20
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • 24″ monitor desktopowy NEC EA242WU
  Producent: Sharp/NEC

  Strona produktu

 • BIURKO LEVEL LIFT
  Producent: BENE

  Strona produktu

 • Oprawa stojąca LAVIGO
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • Engage 55
  Producent: Jabra

  Strona produktu