Miejsce pracy w skupieniu

MIEJSCE PRACY W SKUPIENIU (HOT DESK)

Stanowiska pracy typu „hot desk” przeznaczone są do użytku tymczasowego i stanowią rozwiązanie dla pracowników, partnerów biznesowych oraz gości przebywających w biurze czasowo.

Przestrzenie tego typu, z uwagi na podwyższoną akustykę i poczucie prywatności, pozwalają na pracę w skupieniu bez konieczności rezerwacji sali konferencyjnej. Są również doskonałym rozwiązaniem do spotkań hybrydowych.

KOMPONENTY

hot desk docklands

HOT DESK DOCKLANDS

Wydzielone stanowisko typu „hot desk” z podwyższoną akustyką i poczuciem prywatności, umożliwiające pracę w skupieniu.

System mebli typu DOCKLANDS to specjanie zaprojektowane, tapicerowane nisze do pracy w skupieniu szczególnie w otwartych przestrzeniach biurowych. Jest to swojego rodzaju przestrzeń prywatna typu hot desk, a więc tymczasowe stanowisko pracy zapewniające odpowiednie warunki skupienia i zachowania prywatności. Atrakcyjny i przemyślany design Docklands’ów, w połączeniu z wybitnymi własciwościami akustycznymi i wizualnymi, zapewnia wysoki poziom komfortu i wydajność pracy. Docklands oferuje szeroki zakres zastosowań i konfiguracji w zakresie planowania i kształtowania przestrzeni bez ingerencji w strukturę budynku.

Bay chair krzesło wielozadaniowe

BAY CHAIR KRZESŁO WIELOZADANIOWE

Krzesło wielozadaniowe o wysokim komforcie użytkowym, które pozwala na swobodę ruchów i relaksujące, ergonomiczne siedzenie.

Bay Chair to z założenia krzesło konferencyjne, ale jest w rzeczywistości wielozadaniowe. Może być używane do biurowej pracy tymczasowej, projektowych spotkań zespołowych czy innej współpracy w otwartych strefach komunikacyjnych. Stworzone zostało jako kontrapunkt dla surowych geometrycznych kształtów tradycyjnych foteli pracowniczych w niemalże każdym biurze. Krzesło to oferuje intuicyjną regulację wysokości i automatyczną regulację przeciwnacisku oparcia do masy ciała użytkownika (mechanizm samoważący).

Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20

Inteligentna kamera osobista.

To kompaktowa, przenośna i łatwa w obsłudze osobista kamera do wideokonferencji. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze technologie i sztuczną inteligencję, by umożliwić wszystkim zdalnym pracownikom korzystanie z wysokiej jakości, bezpiecznej współpracy wideo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD, HDR, a także personalizowany inteligentny zoom, który zawsze odpowiednio kadruje głównego użytkownika, niezależnie od otoczenia. Urządzenie ma też automatyczną korekcję oświetlenia, dlatego strumień wideo jest zawsze optymalnie dostosowany do pory dnia i warunków współpracy. PanaCast 20 to urządzenie typu plug-and-play, zoptymalizowane pod kątem aplikacji Microsoft Teams i Zoom. Działa ze wszystkimi wiodącymi platformami UC od chwili podłączenia.

Jabra Evolve2 55

Jabra Evolve2 55

Bezprzewodowy, nauszny zestaw słuchawkowy idealny do każdego zastosowania.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Evolve2 55 został specjalnie zaprojektowany, by dopasować się do każdego stylu pracy. Jest gotowy, aby towarzyszyć użytkownikowi we wszystkim, co robi, zapewniając profesjonalny dźwięk podczas rozmów oraz słuchania muzyki. Wyposażony jest w potężną aktywną redukcję hałasu (ANC), mikrofony premium z funkcją redukcji hałasu i głośniki o średnicy 28 mm, oferując jednocześnie najlepszy w tej klasie komfort dzięki rewolucyjnej technologii Jabra Air Comfort. Model ten jest certyfikowany dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom. Umożliwia podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie dzięki funkcji dual connectivity. Elastyczne, ergonomiczne nauszniki zapewniają jeszcze lepszy poziom komfortu.

27" monitor desktopowy NEC EA271U

27″ monitor desktopowy NEC EA271U

Profesjonalny monitor desktopowy 27″ o rozdzielczości 4K/UHD.

NEC MultiSync® EA271U — 27” monitor do realizacji zadań, w których najważniejsze jest zachowanie najwyższej jakości wyświetlanych treści wymagających rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160 pikseli). Najwyższa ergonomia zapewnia komfort użytkowników i pozwala tworzyć stanowiska pracy dostosowywane do potrzeb konkretnych osób. Dzięki wbudowanym czujnikom i rozwiązaniom chroniącym wzrok użytkownik może utrzymać wysoką produktywność przy długiej pracy bez ryzyka dla oczu. Porządek na biurku pomaga skoncentrować się na pracy — złącze typu C umożliwia przesyłanie sygnałów wideo, audio, zasilania i USB przez pojedynczy kabel. Monitor dzięki swoim parametrom spełnia wysokie wymagania stawiane przez twórców kontentu (z branży foto, wideo, kinowej i filmowej), projektantów CAD/CAM oraz operatorów w sterowniach i na parkietach giełdowych.

Oprawa montowana do blatu YARA

Oprawa montowana do blatu YARA

Oprawa montowana do blatu, monitorująca Twoje otoczenie pracy. Wyposażona w moduł komunikacji oraz mozliwość rezerwacji miejsc.

Jako eksperci i lider światowego rynku mobilnego oświetlenia biurowego oferujemy Państwu YARA, najbardziej inteligentną i indywidualną generację opraw oświetleniowych, jaką kiedykolwiek widziano. Dzięki minimalistycznemu, a zarazem wyrazistemu wzornictwu, praktycznemu i elastycznemu zastosowaniu, skoncentrowanej i pomysłowej niemieckiej technologii oświetleniowej, inteligentnym opcjom zarządzania światłem i nieskończonej liczbie konfiguracji YARA wyznacza nowe standardy w niemal każdej dziedzinie. Przy zaskakująco krótkim czasie dostawy. To naprawdę jest oświetlenie biurowe na najwyższym poziomie. Maksymalna indywidualność w użytkowaniu. Wysoka jakość światła. Możliwość rekonfiguracji w każdej chwili. Innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania światłem opracowane zgodnie z zasadami Cradle-to-Cradle®. Światło bezpośrednie/pośrednie zgodne z normą, nieoślepiające. Automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia przez czujnik PIR (pasywna podczerwień). Włączanie i ściemnianie za pomocą dowolnie pozycjonowanej jednostki sterującej, bezprzewodowego przycisku lub aplikacji LIGHT USER App. Wygodne ustawianie i zarządzanie za pomocą aplikacji LIGHT ADMIN, np. zmiana koloru światła i strumienia świetlnego w dowolnym momencie. Czujniki światła dziennego i obecności. Zdrowe światło wzorowane na świetle dziennym z VTL dla oświetlenia biodynamicznego, Wielosensorowy czujnik LTX wykrywający natężenie, temperaturę, jakość i wilgotność powietrza, zapewniający komfortowe środowisko pracy. Połączenie z oprogramowaniem LTX do efektywnego zarządzania przestrzenią: wdrożenie systemu rezerwacji w środowiskach z dzielonymi biurkami, optymalizacja na podstawie danych w Flex-Office.

Oprawa biurkowa LUCIO

Oprawa biurkowa LUCIO

Biuro jest tam, gdzie jest Lucio!

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ TO LUCIO. LUCIO TO MÓJ MAŁY POMOCNIK W KAŻDEJ SYTUACJI W PRACY. Posiadanie własnego, nieoślepiającego światła w miejscu pracy jest niezbędne, zarówno w biurze, jak i w domu. LUCIO zapewnia więcej światła, kiedy tego chcę. Moje biurko jest doskonale oświetlone przy bardzo niskim zużyciu energii. Ergonomia mojego miejsca pracy jest dobra, światło jest dokładnie tam, gdzie chcę. Lucio jest idealnym współpracownikiem dla mojego dobrego samopoczucia. Szczególnie praktyczny: LUCIO ŚWIECI NAWET zasilany przez złącze USB komputera. Kiedy trzeba pracować w namiocie w ogrodzie w nocy.

Microsoft Teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

ME fotel pracowniczy

ME FOTEL PRACOWNICZY

Fotel biurowy o płynnych liniach i lekkim wyglądzie oraz wysokiej ergonomii siedzenia.

Fotel obrotowy ME zapewnia wszystkie opcje regulacji, których potrzebuje ergonomiczny fotel do biura.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • BAY CHAIR KRZESŁO WIELOZADANIOWE
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • Zestaw słuchawkowy Evolve2 55
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Oprawa montowana do blatu YARA
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • Oprawa biurkowa LUCIO
  Producent: Waldmann

  Strona produktu

 • HOT DESK DOCKLANDS
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • Kamerka PanaCast 20
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • MICROSOFT TEAMS
  Producent: Microsoft

  Strona produktu