Akustyczne miejsce pracy

AKUSTYCZNE MIEJSCE PRACY

Mobilne przestrzenie akustyczne typu Think Tank to wolnostojące i elastyczne rozwiązania, zapewniające komfortową pracę niezależnie od tego, czy chodzi o wideokonferencję, poufną rozmowę telefoniczną, czy pracę w skupieniu

Akustyczne miejsce pracy typu Think Tank pozwala na rearanżację i doposażenie przestrzeni bez konieczności kosztownych remontów i reorganizacji pracy biura.

KOMPONENTY

biurko level lift bene

BIURKO LEVEL LIFT BENE

Biurko z elektryczną regulacją wysokości, które umożliwia pracę w pozycji siedzącej lub stojącej.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości pozwala precyzyjnie dopasować poziom blatu roboczego do oczekiwanej wysokości, umożliwiając tym samym pracę w pozycji siedzącej, stojącej lub półstojącej-półsiedzącej. Przełączanie się między tymi trybami odbywa się w dowolny, pynny i szybki. Do stosowania w obszarach współdzielenia biurka lub dla pracowników, którzy pracują głównie na ekranie i chcą spontanicznie i często zmieniać swoją postawę. Biurko posiada płynną regulację wysokości w zakresie od 63 do 130 cm. Regulacja wysokości stołu jest zmieniana za pomocą przycisku góra-dóła. Dostepne wymiary blatu: długość od 100 do 200 cm, szerokość od 60 do 100 cm. Dostępna kolorystyka: 20 kolorów powierzchni laminowanych, 14 fornirowanych oraz czarnym Fenix®.

NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY

NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY

W pełni modułowe i wolnostojące rozwiązanie systemowe typu room-in-room, które oferuje wysoką izolację akustyczną dla każdego rodzaju i wielkości spotkań hybdyrdowych.

NOOXS Think Tank został opracowany w oparciu o system ścianek modułowych NOOXS, modułowe panele sufitowe oraz elementy szklane wraz z profilami aluminiowymi, jako system room-in-room o wysokości maksymalnej do 2,65 m, aby zapewnić prywatność spotkań w otwartej przestrzeni biurowej. Pomieszczenia typu Think Tank są wolnostojące i mają krótki czas montażu. Pondato nie są wbudowane w obiekt, a ich pozycje, wielkość i konfigurację można dowolnie zmieniać adekwatnie do aktualnych potrzeb biura, nie przerywając jego pracy, tracąc przy tym środki na nipotrzebne remonty. Dodatowo przestrzenie te są całkowicie samowystarczalne dzięki zintegrowanemu systemowi wentylacji i oświetleniu LED oraz pełnemu wyposażeniu w technologię zapewniającą komfort podczas wideokonferencji.

Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20

Inteligentna kamera osobista.

To kompaktowa, przenośna i łatwa w obsłudze osobista kamera do wideokonferencji. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze technologie i sztuczną inteligencję, by umożliwić wszystkim zdalnym pracownikom korzystanie z wysokiej jakości, bezpiecznej współpracy wideo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD, HDR, a także personalizowany inteligentny zoom, który zawsze odpowiednio kadruje głównego użytkownika, niezależnie od otoczenia. Urządzenie ma też automatyczną korekcję oświetlenia, dlatego strumień wideo jest zawsze optymalnie dostosowany do pory dnia i warunków współpracy. PanaCast 20 to urządzenie typu plug-and-play, zoptymalizowane pod kątem aplikacji Microsoft Teams i Zoom. Działa ze wszystkimi wiodącymi platformami UC od chwili podłączenia.

Jabra Speak2 75

Jabra Speak2 75

Zaawansowany profesjonalny zestaw głośnomówiący o doskonałej jakości dźwięku.

Zestaw głośnomówiący Speak2 75 został zaprojektowany z wykorzystaniem rewolucyjnych rozwiązań audio dostosowanych do pracy hybrydowej, wirtualnych spotkań i stylu życia w podróży. Dzięki zaawansowanemu szerokopasmowemu dźwiękowi, precyzyjnym mikrofonom i technologii, która uwydatnia głos, salą konferencyjną może być pokój konferencyjny, salon lub przyczepa kempingowa na plaży. Oferuje on wysokiej jakości dźwięk z pełnym dupleksem. To jedyny zestaw głośnomówiący w tej klasie posiadający specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu. 360-stopniowy pierścień świetlny informuje użytkowników o tym, jak dobrze ich głos jest wychwytywany przez mikrofony, co daje im pewność prawdziwego profesjonalizmu niezależnie od tego gdzie pracują. Ta inteligentna technologia utrzymuje naturalny przebieg rozmowy, jak podczas spotkania twarzą w twarz.

ROOMZ system rezerwacji sal

ROOMZ system rezerwacji sal

Bezprzewodowy wyświetlacz rezerwacji sal konferencyjnych. ROOMZ to najprostsze rozwiązanie optymalizujące wykorzystanie przestrzeni do współpracy.

Całkowicie bezprzewodowy wyświetlacz ROOMZ charakteryzuje się szybką i łatwą instalacją oraz synchronizacją z dowolnym istniejącym systemem rezerwacji. Po prostu zamocuj wyświetlacz na szkle, drewnie lub kamieniu, aby rozpocząć optymalizację wykorzystania sal konferencyjnych. Po zainstalowaniu pracownicy będą mogli zarządzać swoimi spotkaniami, rezerwując salę z wyprzedzeniem lub „w drodze” bezpośrednio z wyświetlacza, korzystając z widoku dziennego lub tygodniowego. ROOMZ Display to najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku, ponieważ działa bez systemu operacyjnego i żadne dane nie są przechowywane lokalnie. Z ekologicznego punktu widzenia wyświetlacz e-ink o przekątnej 7,8 cala jest niezwykle energooszczędny, a jego żywotność baterii wynosi ponad 2 lata. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

24" monitor desktopowy NEC E242N

24″ monitor desktopowy NEC E242N

Wydajny 24″ monitor biurowy o zgrabnym i eleganckim wzornictwie.

NEC MultiSync® E242N – wydajny monitor biurowy łączący w sobie zgrabne i eleganckie wzornictwo z pracą przyjazną dla zdrowia. Monitor NEC E242N o przekątnej 24” z ultracienką ramką ekranu pomaga osiągnąć niezawodność i produktywność, wysoką wydajność i jakość, jednocześnie spełniając wymagania, jakie będą pojawiać się w przyszłości. Aby osiągać stałą produktywność, trzeba zadbać o kwestie zdrowotne. Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje wpływ migotania, co przekłada się na lepsze samopoczucie użytkownika. W ten sposób zapewniono ochronę oczu użytkownika, a jednocześnie zagwarantowano rzeczywiste oddawanie barw przez monitor niezależnie od kąta patrzenia. Panel z podświetleniem LED i technologią AH-IPS gwarantuje wysoką jasność monitora na poziomie 250 cd/m², jednocześnie zmniejszając zużycie energii. Monitor NEC E242N z ultracienką ramką ekranu oferuje zgrabny i elegancki wygląd wnosząc do biura świeży powiew profesjonalizmu. Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

Inteligentna Folia SONTE

Otaczające nas szkło sprawia że brakuje nam prywatności. Inteligentna Folia SONTE w rewolucyjny sposób pozwoli Ci kontrolować przejrzystość każdej szyby. Zmień swój dom i biuro w nowoczesną oraz komfortową przestrzeń.

Inteligentna Folia SONTE to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa wydajność w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie nowoczesną przestrzeń biurową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomagamy zapewnić prywatność wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze szkłem w każdej jego postaci. W ułamku sekundy zmienicie okna, ściany szklane czy szkła fasadowe z przeźroczystych na matowe SONTE sprawdzi się również w domu, gdzie zapewniając intymność zwiększy wygodę codziennego życia. Aby żyło się nowocześniej, wygodniej i bezpieczniej. Jako Retro-Fit folia ciekłokrystaliczna może zostać zainstalowana na każdym etapie realizacji projektu. Bez potrzeby dodatkowych remontów czy kucia ścian folia SONTE stanie na straży prywatności! Wyświetlacz ROOMZ ma przedłużoną żywotność ponad 10 lat. Oprócz wyświetlacza można wdrożyć czujnik ROOMZ, aby stworzyć kompletne rozwiązanie do zarządzania salą konferencyjną, które eliminuje spotkania duchów i poprawia produktywność biznesową.

Microsoft Teams

MICROSOFT TEAMS

Twoje nowoczesne miejsce pracy w domu, w biurze i w podróży. Usługa Teams inteligentnie łączy Cię z ludźmi i informacjami, których potrzebujesz, aby wydajniej współpracować.

Microsoft Teams jest narzędziem, które wspiera pracę hybrydową w wielu branżach i organizacjach. Dzięki Teams można komunikować się i współpracować z kolegami z pracy, zarówno zdalnie, jak i w biurze. Teams umożliwia również organizowanie i prowadzenie spotkań online, wideokonferencji, seminariów internetowych i wydarzeń wirtualnych. Teams integruje się z wieloma aplikacjami i usługami Microsoft 365 oraz z ponad 700 aplikacjami partnerów, co pozwala na automatyzację przepływów pracy i dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkowników. Teams jest szczególnie przydatny w pracy hybrydowej, gdyż umożliwia dostęp do spotkań, czatów, dokumentów i notatek z dowolnego miejsca, uwzględniając potrzeby wszystkich uczestników.

RIYA FOTEL PRACOWNICZY

RIYA FOTEL PRACOWNICZY

Nowoczesny fotel biurowy o unikalnej formie i intuicyjnej obsłudze oraz zapewniający inny wymiar siedzenia.

RIYA zapewnia komfort podczas zmiany użytkownika dzięki wyposażeniu w mechanizm samoważący i automatyczne dostosowanie siły oparu oparcia do użytkownika. Z kolei model z klasycznym mechanizmem synchronicznym wraz z regulacją nachylenia fotela umożliwia zachowanie indywidualnych ustawień. Podparcie odcinka lędźwiowego z regulacją wysokości zapewnia plecom dodatkowe wsparcie. Głębokość siedziska możemy wyregulować adekwatnie do indywidualnych gabarytów użytkownika. Fotel obrotowy jest dostępny z oparciem średnio-wysokim lub wysokim (opcjonalnie z zagłówkiem). W pełni tapicerowane i ergonomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia należyty komfort, a oparcie z siatki zapewnia dodatkową wentylację, elastyczność i ergonomiczne dopasowanie, a także lekki wygląd fotela.

U-LIFT STOLIK Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

U-LIFT STOLIK Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

U-LIFT to ergonomiczne i funkcjonalne minimalistyczne biurko do szybkich spotkań hybrydowych.

Stolik U-LIFT to malej wielkości, funkcjonalny i niezwykle ergonomiczny stolik, a właściwie mini biurko. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości w zakresie od 70 do 120 cm daje możliwość pracy na siedząco, stojąco lub tez półstojąco-półsiedząco. Umożliwia zatem płynną zmianę pozycji w ciągu dnia pracy, co ma zbawienny wpływ dla naszego kręgosłupa i stanowi olbrzymie jego odciążenie. Półka na dokumenty i przewody oraz podblatowe gniazda tworzą to miejsce pracy idealnym rozwiązaniem do szybkich spotkań hybrydowych.

Nasi Partnerzy

THE BEST OF THE BREED. SYNERGY FOR CO-CREATION.

logo footer
 • BIURKO LEVEL LIFT
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • 24″ monitor desktopowy NEC E242N
  Producent: SHARP/NEC

  Strona produktu

 • System rezerwacji sal
  Producent: ROOMZ

  Strona produktu

 • Kamerka PanaCast 20
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • Zestaw głośnomówiący Speak2 75
  Producent: Jabra

  Strona produktu

 • U-LIFT STOLIK Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • NOOXS THINK TANK ZAMKNIĘTY
  Producent: Bene

  Strona produktu

 • Inteligentna Folia
  Producent: Sonte

  Strona produktu